سخن روز /
انتخاب شرکت تعاونی روستایی زنان نودشه به عنوان شرکت موفق در سال 99
1399/08/17

انتخاب شرکت تعاونی روستایی زنان نودشه به عنوان شرکت موفق در سال 99

 

مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه خبر داد: شرکت تعاون روستایی زنان نودشه شهرستان پاوه شرکت موفق در سال 99 شناخته شد.

 

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان کرمانشاه؛ مهندس ایرج صفایی مدیر تعاون روستایی استان با اعلام این خبر اظهار کرد: شرکت تعاونی روستایی زنان نودشه بر اساس شاخص ها و معیارهای ارزشیابی به عنوان شرکت تعاونی موفق در سطح استان در سال 99 انتخاب گردید.

 

مدیر تعاون روستایی استان در ادامه با بیان اینکه شرکت فوق الذکر در شهرستان پاوه فعالیت دارد افزود: این شرکت با سرمایه اولیه 1150000 ریال با تعداد 30 نفرعضو در سال 1373 تأسیس شد، که هم اکنون 271 نفر عضو داشته و حدود 5 میلیارد ریال بیلان اقتصادی تعاونی از نظر دارائی و درآمد را دارا می باشد.

 

وی در ادامه یادآور شد: شرکت تعاونی روستایی زنان نودشه با تعداد 9 نفر پرسنل شاغل ، فعالیتهایی نظیر صنایع دستی و گردشگری ، تولید و پرورش قارچ خوراکی ، تولید و فروش گیوه به تعداد 500 تا 1000 جفت در سال ، راه اندازی سالن غذاخوری ویژه بانوان ، یک واحد نانوایی و پخت و عرضه روزانه 1600 قرص نان لواش و تحویل به مشتری را دارد.

 

این مقام مسئول همچنین تصریح کرد: از دیگر فعالیت هایی که در حال حاضر این شرکت تعاونی در دست اقدام دارد می توان به جمع آوری ، بسته بندی و عرضه انواع گیاهان دارویی خاص منطقه اورامانات اشاره کرد که همواره در کنار سایر فعالیت های دیگر خود در نمایشگاه های ملی و استانی عرضه می نماید.

 

مهندس صفایی در خاتمه بیان داشت: شرکت تعاون روستایی زنان نودشه به عنوان شرکت کار آفرین با برگزاری کلاس های آموزشی برای زنان روستایی منطقه، در راستای ایجاد کار و اشتغال در زمینه صنایع دستی و...و درآمدزایی ، بیش از 50 نفر از زنان بی سرپرست و بدسرپرست را تحت پوشش قرار داده است.

 

تعداد مشاهده خبر17 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal